Služby

Zilia – reality, projekty, investície


V rámci predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností dokážeme klientom poskytnúť úvodné poradenstvo, analýzu trhu, posúdenie situácie, správnu stratégiu predaja, prípravu nehnuteľnosti na predaj, inzerciu na najnavštevovanejších portáloch, obhliadky a samozrejme kompletný predajný servis – zmluvy, kataster, banka, ocenenie nehnuteľnosti. Klientom šetríme čas, starosti i peniazeDeveloperské projekty


Takmer tridsaťročná prax v realitnej oblasti nás naučila, že vždy treba mať jednotlivé kroky procesu kúpy a predaja nehnuteľnosti pod kontrolou. Aj preto sme sa od klasickej realitnej činnosti posunuli k investičným developerským projektom, ktoré si vyžadujú náročný manažment jednotlivých krokov a celkovú plánovanú koordináciu procesov. ViacS realitnou činnosťou sú úzko späté aj viaceré ďalšie oblasti. Realitná kancelária Zilia preto spolupracuje so spoľahlivými partnermi – právnikmi, znalcami, geodetmi, s ktorými má dlhoročné skúsenosti a na výsledky ich práce sa môže vždy spoľahnúť.


Naša ponuka domovFinancie a investície


Zabezpečenie financovania, hypotekárne úvery alebo prostriedky na výstavbu vieme pre vybraných klientov riešiť aj vo vlastnej réžii, lebo disponujeme skúsenosťami z bankového sektora. Zároveň poskytujeme investičné poradenstvo, analýzy projektov a diverzifikáciu rizika pri investovaní na realitnom alebo finančnom trhu.